*Marija Sestic*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz.

2 posters

Go down

Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz. Empty Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz.

Postaj  Silvo ned kol 16, 2009 3:09 am

Bok Marija
Imam za tebe jedno pitanje i molim te da mi odgovoriš:hoćeš li meni poslati autogram sliku?.
Moja adresa je Silvo Maček,Matije Gupca 67 Strahoninec,40.000 Čakovec-Hrvatska.Najbolje
želje.Pozdrav od tvojeg obožavatelja.Stvarno mi se sviđa kako izgledaš i pjevaš.Što radiš kad
nemaš nastupe?.Uživaj.Pusa za tebe. I love you I love you I love you Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz. 662801 Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz. 662801 Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz. 662801

P.S:Volio bih te jednom negdje sresti,upoznati i da mi budeš prijateljica. Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz. 965368 Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz. 965368

Silvo

Broj postova : 1
Join date : 16.08.2009
Age : 50
Lokacija : Cakovec(Croatia)

[Vrh] Go down

Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz. Empty Re: Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz.

Postaj  Vanjushka:) ned ruj 06, 2009 4:05 pm

Ej.. Drago mi je sto si clan ovog foruma.. Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz. 773673 Marija ne bude na forumu , tako da joj pises na Face.. Ali hvala ti u svakom slucaju. Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz. 561107

Puno pozdrava i ostani sa nama! Bok Marija:Hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Pozz. 563457
Vanjushka:)
Vanjushka:)
gazdarica :D

Broj postova : 34
Join date : 19.10.2008
Age : 30
Lokacija : Banja Luka

https://marijasestic.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.